
- na míru
Odolnost proti oděru: 100 000 cyklů • velurová látka • hydrofobní • odolná proti oděru • snadno čistitelná • odolná proti skvrnám • bez PFC
Velurová, stínující, velmi příjemná na dotek sametová tkanina se systémem, který brání tomu, aby částice nečistot trvale přilnuly k tkanině. Tkanina s vysokou odolností proti oděru, která v testu Martindale dosáhla 100 000 cyklů. Vyrobena technologií Aquaclean, jež umožňuje snadnou a časově nenáročnou údržbu a pomáhá odstranit většinu skvrn (od vína, inkoustu, omáček, tuku, bláta, čokolády, krému apod.) pouze vodou. Aquaclean je ochrana, díky níž čalounické tkaniny obstojí v každodenním používání. Vlákna tkaniny jsou již ve fázi výroby opatřena speciální apreturou, která chrání tkaninu před pronikáním nečistot. Díky tomu jdou veškeré skvrny rychle a snadno vyčistit. Složení: 100% POLYESTER.
Pohovky z kolekce Fusion okouzlují lehkostí formy a jejich poznávacím znakem je inovativní systém opěradla. Změnou hloubky sedu lze mimořádně snadno proměnit sedáky v pohodlnou pohovku k ležení bez nutnosti instalovat do nábytku další rámy. Díky pojezdům zabudovaným v opěradlech si může každý uživatel rychle nastavit sobě vyhovující hloubku sedu. Eleganci zde dodávají ocelové černé nebo chromované prvky a také prošívání a dekorativní prošití silnou nití na sedácích. Černá nebo chromovaná područka integrovaná s nohou je něčím, co tyto pohovky odlišuje od ostatních.
Možnost výběru libovolného potahu a barvy, včetně více než 50 omyvatelných látek a přírodních i ekokůží, umožňuje plně personalizovat produkt a přizpůsobit jej každému stylu interiéru.
Možnost objednat si produkt na míru umožňuje jeho dokonalé přizpůsobení individuálním potřebám a rozměrům interiéru, čímž zajišťuje maximální funkčnost a harmonické uspořádání prostoru v souladu s vlastní vizí.
Dostawa z usługą wniesienia oraz montażem to wygoda i oszczędność czasu – wykwalifikowany zespół dostarczy mebel, wniesie go do wskazanego pomieszczenia i profesjonalnie złoży na miejscu.
Navštivte náš showroom a osobně se přesvědčte o kvalitě a pohodlí našeho odpočinkového nábytku – vše si můžete vyzkoušet, porovnat materiály a na místě získat odborné poradenství.
| Délka: | 220-260 cm |
|---|---|
| hloubka: | 116 cm |
| Výška nohou: | 15 cm |
| Hloubka sedáku: | 55 cm - 77 cm |
| Výška sedáku: | 43 cm |
| Výška opěradla s polštáři: | 90 cm |
| Výška područky: | 60m cm |
| Šířka područky: | 40 cm |
| styl: | industriální loft |
| Funkce spánku: | nedostatek |
| Velikost: | 4 os. |
| Kolekce: | Fusion |
| Výrobce | Vieri Divani |
K sestavě doporučujeme zvolit křeslo – moderní bez područek, nebo tradiční s područkami. V kolekci je rovněž k dispozici několik variant rohových pohovek. Pohovky Fusion byly navrženy tak, aby bylo možné použít dvě barvy nebo typy čalounění – samozřejmě jsou libovolné a závisí výhradně na preferencích zákazníka.
Kostra těchto futuristických pohovek je vyrobena z hybridní konstrukce, která kombinuje prvky nábytkové desky s masivním bukovým dřevem, překližkou a pečlivě vybraným smrkovým dřevem. V kolekci Fusion jsme použili velmi exkluzivní sedmivrstvý systém sedáku.