
- Novinka
- na míru
- f.spaní
Odolnost proti oděru: 50 000 cyklů • příjemná na dotek • odolná proti oděru • hydrofobní • snadno čistitelná • odolná proti skvrnám • těžce hořlavá • přátelská ke zvířatům • neutralizuje bakterie a houby
Tkanina s neobyčejně příjemnou na dotek strukturou s krátkým vlasem, který nevytváří stínování. Tkanina má lehce mramorovanou a velmi měkkou strukturu, která se výborně uplatní na sedacím nábytku. Je určená pro osoby, které mají doma zvířata, vzhledem ke zvýšené odolnosti proti poškrábání. Tkanina s vysokou odolností proti oděru, která v testu Martindale dosáhla 50 000 cyklů. Čalounická tkanina Zoya bude vynikající volbou díky snadnému čištění rozlitých tekutin. Materiál byl vyroben technologií Magic Home. Magic Home je ochrana, díky níž jsou čalounické tkaniny schopny obstát v každodenním používání. Vlákna tkaniny jsou již ve fázi výroby ošetřena speciální apreturou, která chrání tkaninu před pronikáním nečistot. Díky tomu se veškeré skvrny rychle a snadno dají vyčistit. Certifikát Oeko-Tex nám dává jistotu, že tkanina neobsahuje alergeny. Úspěšně splnila test odolnosti proti vzplanutí podle normy BS 5852. Složení: 100% POLYESTER.
Pohovka Sona je novým dílem našich návrhářů, jejíž styl sleduje nejnovější trendy interiérového designu roku 2026.
Možnost rychlé přeměny sedacího prostoru na pohodlnou postel je praktické řešení, které se osvědčí jak při návštěvě hostů, tak i v každodenním používání, a zároveň zajišťuje pohodlný spánek a úsporu místa.
Možnost výběru libovolného potahu a barvy, včetně více než 50 omyvatelných látek a přírodních i ekokůží, umožňuje plně personalizovat produkt a přizpůsobit jej každému stylu interiéru.
Možnost objednat si produkt na míru umožňuje jeho dokonalé přizpůsobení individuálním potřebám a rozměrům interiéru, čímž zajišťuje maximální funkčnost a harmonické uspořádání prostoru v souladu s vlastní vizí.
Dostawa z usługą wniesienia oraz montażem to wygoda i oszczędność czasu – wykwalifikowany zespół dostarczy mebel, wniesie go do wskazanego pomieszczenia i profesjonalnie złoży na miejscu.
Navštivte náš showroom a osobně se přesvědčte o kvalitě a pohodlí našeho odpočinkového nábytku – vše si můžete vyzkoušet, porovnat materiály a na místě získat odborné poradenství.
| hloubka: | 112 cm |
|---|---|
| Výška nohou: | 8 cm |
| Hloubka sedáku: | 70/52 cm |
| Výška sedáku: | 48 cm |
| Výška opěradla: | 87 cm |
| Výška opěradla s polštáři: | 116 cm |
| Výška područky: | 65 cm |
| styl: | Japandi |
| Funkce spánku: | v základní výbavě |
| Velikost: | 2 os. |
| Spací plocha: | 117 x 194 cm (176 cm) 137 x 194 cm (196 cm) 157 x 194 cm (216 cm) |
| Kolekce: | Sona |
| Délka po rozložení: | 220 cm |
| Výrobce | Vieri Divani |
Tvar sofy plný oblostí a zaoblení má revoluční systém opěradel, která lze regulovat, takže lze přizpůsobit hloubku sedáku a výšku opěradla vlastním potřebám a výšce postavy. Komfortní sofa má navíc rozkládací mechanismus určený pro každodenní spaní, běžně označovaný jako italský. Také v tomto ohledu může kupující vybírat až ze tří variant matrace podle svých preferencí. V nabídce jsou tři typy matrací: pružinová, vysoce elastická a termoelastická. Matrace je potažena speciálním materiálem SILVER LIFE. Potahy z tkaniny Silver Life zajistí uživatelům plný komfort během spánku a zároveň ochrání každý typ matrace před znečištěním. Díky iontům stříbra, které obsahuje, je tato tkanina produktem nanotechnologie, jenž poskytuje ochranu před bakteriemi, snižuje stres a pomáhá usnout v podmínkách svěžesti a komfortu. Sofa je k dispozici ve třech rozměrech a také v rohovém provedení. Sofa Sona lze objednat v libovolné barvě i typu tkaniny. K výrobě sofy používáme výhradně pěny typu HR nejvyšší kvality. Rám sofy je vyroben z masivního jehličnatého dřeva, překližky (masivní dřevo lepené ve vrstvách) a nábytkové desky. Jako vnější potahy používáme výhradně omyvatelné, hydrofobní tkaniny nejvyšší třídy od předních evropských výrobců.