
- Oblíbené
- na míru
- f.spaní
Odolnost proti oděru: 200 000 cyklů • tkaná látka • odolná proti oděru • snadno čistitelná • odolná proti skvrnám
Jedno z nejčastěji vybíraných potahů našimi zákazníky. Má tkanou, na dotek příjemnou, měkkou strukturu, která se skvěle přizpůsobuje sedacímu nábytku. Tkanina s velmi vysokou odolností proti oděru, která v testu Martindale dosáhla hodnoty 200 000 cyklů. Vyrobena technologií Aquaclean, která umožňuje snadnou a časově nenáročnou údržbu tkanin a pomáhá odstraňovat většinu skvrn (od vína, inkoustu, omáček, tuku, bláta, čokolády, krému apod.) pouze vodou. Aquaclean je ochrana, díky níž čalounické tkaniny dokážou obstát v každodenním používání. Vlákna tkaniny jsou již ve fázi výroby pokryta speciální apreturou, která chrání tkaninu před pronikáním nečistot. Díky tomu se veškeré skvrny rychle a snadno poddávají čištění. Složení: 100% POLYESTER
Možnost rychlé přeměny sedacího prostoru na pohodlnou postel je praktické řešení, které se osvědčí jak při návštěvě hostů, tak i v každodenním používání, a zároveň zajišťuje pohodlný spánek a úsporu místa.
Možnost výběru libovolného potahu a barvy, včetně více než 50 omyvatelných látek a přírodních i ekokůží, umožňuje plně personalizovat produkt a přizpůsobit jej každému stylu interiéru.
Možnost objednat si produkt na míru umožňuje jeho dokonalé přizpůsobení individuálním potřebám a rozměrům interiéru, čímž zajišťuje maximální funkčnost a harmonické uspořádání prostoru v souladu s vlastní vizí.
Dostawa z usługą wniesienia oraz montażem to wygoda i oszczędność czasu – wykwalifikowany zespół dostarczy mebel, wniesie go do wskazanego pomieszczenia i profesjonalnie złoży na miejscu.
Navštivte náš showroom a osobně se přesvědčte o kvalitě a pohodlí našeho odpočinkového nábytku – vše si můžete vyzkoušet, porovnat materiály a na místě získat odborné poradenství.
| Délka: | 228-288 cm |
|---|---|
| Šířka: | 193x243 cm |
| hloubka: | 93 cm |
| Výška nohou: | 15 cm |
| Hloubka sedáku: | 60 cm |
| Výška sedáku: | 43 cm |
| Výška opěradla: | 70 cm |
| Výška opěradla s polštáři: | 85 cm |
| Výška područky: | 62 cm |
| Šířka područky: | 15 cm |
| styl: | industriální loft skandinávský |
| Funkce spánku: | volitelně |
| tvar: | L |
| Spací plocha: | 125 x 185 cm |
| Kolekce: | Spider |
| Výrobce | Vieri Divani |
Moderní, minimalistická rohová sedačka se sedákem vyplněným vysoce elastickými pěnami různé tvrdosti a opěrnými polštáři, v nichž byl použit granulovaný silikon, díky čemuž je sedačka mimořádně měkká a pohodlná. Rohová sedačka může být volitelně vybavena příležitostnou funkcí spaní v tzv. belgickém systému. V takovém případě do nábytku instalujeme kovový rám vybavený pružnou matrací o tloušťce 7 cm. Matrace je potažena specializovaným materiálem SILVER LIFE. Potahy z tkaniny Silver Life zajistí uživatelům plné pohodlí během spánku, a zároveň ochrání každý typ matrace před znečištěním. Díky iontům stříbra, které látka obsahuje, jde o produkt nanotechnologie, jenž poskytuje ochranu před bakteriemi, snižuje stres a pomáhá usnout v podmínkách svěžesti a komfortu.
K výrobě nábytku používáme výhradně pěny nejvyšší třídy typu HR. Kostra nábytku je vyrobena z masivního jehličnatého dřeva, překližky (masivní dřevo lepené ve vrstvách) a nábytkové desky. Jako vnější čalounění používáme výhradně omyvatelné, hydrofobní látky od předních evropských výrobců. Noha 15 cm, černý mat. Volitelně používáme dřevěnou kuželovou nohu z masivního dřeva v libovolném odstínu.