
- Novinka
- na míru
Odolnost proti oděru: 60 000 cyklů • tkaná látka • hydrofobní • odolná proti oděru • snadno čistitelná • odolná proti skvrnám • bez PFC
Potah Amaral má tkanou, na dotek příjemnou, měkkou strukturu, která se skvěle přizpůsobuje sedacímu nábytku. Tkanina s vysokou odolností proti oděru, která v testu Martindale dosáhla 60 000 cyklů. Vyrobená technologií Aquaclean, která umožňuje snadnou a časově nenáročnou údržbu tkanin a pomáhá odstraňovat většinu skvrn (od vína, inkoustu, omáček, tuku, bláta, čokolády, krému apod.) pouze pomocí vody. Technologie Aquaclean je ochrana, díky níž čalounické tkaniny dokážou obstát v každodenním používání. Vlákna tkaniny jsou již ve fázi výroby pokryta speciální apreturou, která brání pronikání nečistot do tkaniny. Díky tomu se veškeré skvrny rychle a snadno čistí. Složení: 96 % POLYESTER, 4 % BAVLNA.
Rohová sedačka Moderno je výsledkem velmi novátorského přístupu k odpočinkovému nábytku. Designérská forma sedačky kromě estetických kvalit nabízí řadu inovativních vylepšení, jejichž cílem je zvýšit komfort užívání.
Možnost výběru libovolného potahu a barvy, včetně více než 50 omyvatelných látek a přírodních i ekokůží, umožňuje plně personalizovat produkt a přizpůsobit jej každému stylu interiéru.
Možnost objednat si produkt na míru umožňuje jeho dokonalé přizpůsobení individuálním potřebám a rozměrům interiéru, čímž zajišťuje maximální funkčnost a harmonické uspořádání prostoru v souladu s vlastní vizí.
Dostawa z usługą wniesienia oraz montażem to wygoda i oszczędność czasu – wykwalifikowany zespół dostarczy mebel, wniesie go do wskazanego pomieszczenia i profesjonalnie złoży na miejscu.
Navštivte náš showroom a osobně se přesvědčte o kvalitě a pohodlí našeho odpočinkového nábytku – vše si můžete vyzkoušet, porovnat materiály a na místě získat odborné poradenství.
| Délka: | 273-353 cm |
|---|---|
| Šířka: | 160-200 cm |
| hloubka: | 106 cm |
| Výška nohou: | 15 cm |
| Hloubka sedáku: | 60 / 85 cm |
| Výška sedáku: | 43 cm |
| Výška opěradla: | 94 cm |
| Šířka područky: | 40 cm |
| styl: | industriální loft skandinávský |
| Funkce spánku: | nedostatek |
| tvar: | L |
| Kolekce: | Moderno |
| Výrobce | Vieri Divani |
Rohová sedačka Moderno je výsledkem velmi novátorského přístupu k odpočinkovému nábytku. Designový tvar sedačky kromě estetických kvalit nabízí řadu inovativních řešení zaměřených na zvýšení komfortu. Po stranách sedačky jsou instalovány pohyblivé područky, které fungují tak, že se šikmo zvedají vzhůru pod různými úhly, aby je bylo možné využít jako oporu pro loket vsedě nebo jako podhlavník vleže.
Područky lze také sklopit do roviny, čímž se zvětší sedací plocha. V opěradle byly použity mimořádně nápadité prvky, které umožňují posunout opěradla dozadu. Díky tomuto řešení lze opěradla používat ve dvou polohách. Jedna poskytuje mělčí sed, druhá velmi hluboký, díky němuž se sedící může na rohové sedačce natáhnout v ležící poloze (např. s nohama na stolku nebo na pufu).
Sedačka nemá funkci spaní, nicméně vzhledem ke své velké hloubce získané posunutím opěradel dozadu může být s úspěchem využívána ke spaní. Sedačka se vyrábí v široké škále omyvatelných látek a pravých kůží.
Konstrukce se skládá z nábytkové desky v kombinaci s bukovým dřevem a překližkou. Sedák je kombinací několika vysoce elastických pěn.